Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

UZMAN ÖĞRETMEN VE BAŞÖĞRETMEN UNVANLARI İÇİN YAZILI SINAV İLE YAZILI SINAVDAN MUAFİYET BAŞVURULARINA İLİŞKİN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI.

UZMAN ÖĞRETMEN VE BAŞÖĞRETMEN UNVANLARI İÇİN YAZILI SINAV İLE YAZILI SINAVDAN MUAFİYET BAŞVURULARINA İLİŞKİN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI.

Bakanlığımıza bağlı resmî eğitim kurumları ve özel öğretim kurumlarında görev yapanlar, başvuru değerlendirme sonuçlarını kendi kişisel MEBBİS sayfalarından öğrenebilecek.

Bakanlığımız dışındaki kurumlarda görev yapanlar ise başvuru sonuçlarını  http://meb.ai/heHlxU  adresinden öğrenebilecek.

Bakanlığımıza bağlı resmî eğitim kurumları ile özel öğretim kurumlarında görev yapanlardan yazılı sınava başvuruda bulunan ancak başvurusu onaylanmayanlar 12-18 Ekim 2023 tarihleri arasında, il millî eğitim müdürlüklerine itiraz başvurusunda bulunabilecek.

Diğer taraftan sınav tedbir hizmetinden faydalanmak isteyen ve sınav başvuruları esnasında sınav tedbiri talep eden engelli adayların, sınavın online olması ve tedbir uygulanacak engel türlerinin yeniden belirlenmesi nedeniyle (11 Ekim 2023 - 16 Ekim 2023 tarihleri arasında) https://basvuru.meb.gov.tr/ internet adresinden yeniden talepte bulunabilecek.

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.