Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ AYDIN İL ZİYARETİNİN İKİNCİ GÜNÜNDE SÖKE VE KUŞADASI İLÇELERİNDEKİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ AYDIN  İL ZİYARETİNİN İKİNCİ GÜNÜNDE SÖKE VE KUŞADASI İLÇELERİNDEKİ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Müdürümüz Sayın Cevdet VURAL ve Daire Başkanımız Sayın Seyfettin TORAMAN Aydın ilindeki çalışma ziyaretlerinin ikinci gününde Söke ve Kuşadası İlçelerindeki okul ve kurumları ziyaret etti.  

Gerçekleştirilen program kapsamında; Söke Anadolu Lisesi, Söke Vakıfbank İlkokulu, Kuşadası İlkokulu, Kuşadası Atatürk Ortaokulunda sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

Kuşadası Makbule Hasan Uçar Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen bayrak törenine katılım sağlayan Genel Müdürümüz ziyaret edilen okullarda öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek öğretmenlerimizin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Söke ve Kuşadası ilçelerinde bulunan okul ve kurumların yöneticileri ile bir araya gelerek eğitim öğretime ilişkin yürütülen faaliyetleri değerlendirdi.

 

 23-02-202423-02-202423-02-202423-02-202423-02-202423-02-2024

 

 

 

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.